Fella Tekstil

Kurumsal

 

Fella Tekstil

Fella Tekstil kurumsal sosyal sorumluluk vizyonu doğrultusunda hareket eden bireyler olmanın hem kendimiz hem de işimiz için en doğrusu olduğuna inanıyoruz.

Çalışma koşullarına en iyi seviyeye getirmek için:

Fella Tekstil
Videoyu oynat

Misyonumuz

Misyonumuz “Önce Insan” vizyonu doğrultusunda, üst giyim üretim ilkesine odaklanan, Türkiye‘de en iyi ihracat yapan şirket olmaktır.

Çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza olan tedarikçilerimiz ve faaliyet gösterdiğimiz müşterilerimize büyümek ve üretmek için yatırımlar yapmayı amaçlıyoruz. Ve yaptığımız her işin içinde dürüstlük, adalet ve bütünlük arıyoruz.

Çalışma hayatını düzenlemek, çalışma barışını sağlamak, iş sağlığı ve güvenliğini geliştiren tedbirler almak, toplumun tüm kesimlerinin sosyal güvenliğini sağlayacak ve istihdamı arttıracak şartları geliştirmek, işçilerinin çalışma hayatı ve sosyal güvenlikle ilgili hak ve menfaatlerini korumak ve bunları sürekli kılmaktır.

Vizyonumuz

Fella Tekstil’in sorumluluğu, bugünden daha iyi bir yarın oluşturmak için, faaliyet gösterdiğimiz her noktada çevresel, sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamaktır.

Çalışabilecek tüm insanların kurallara uygun ve barış içinde çalışabildiği, çalışma yaşamı sağlandığı bir ortam oluşturmaktır.

Bu doğrultuda çevreyi korumaya ve topluma fayda sağlayan faaliyetler yoluyla gerçekten sürdürülebilir bir şirket haline getirmek vizyonumuzun temel çatısını oluşturmaktadır.

Fella Tekstil

İletişim

Yakuplu Mahallesi, Haramidere Beysan Sanayi Sitesi,
Fuar Caddesi, No.17 

Beylikdüzü, İstanbul,
Türkiye
T. +90 (212) 876 80 90
F. +90 (212) 876 80 99
Office 1
Yakuplu Mahallesi, Fuar Caddesi, Numara: 17
Beylikdüzü, İstanbul, Türkiye.
Office 1
Yakuplu Mahallesi, Fuar Caddesi, Numara: 17
Beylikdüzü, İstanbul, Türkiye.
Translate »