Fella Tekstil.

Kurumsal

FellaTekstil

Fella Tekstil kurumsal sosyal sorumluluk vizyonu doğrultusunda hareket eden bireyler olmanın hem kendimiz hem de içimiz için en doğrusu olduğuna inanıyoruz.

Çalışma koşullarına en iyi seviyeye getirmek için:

Fella Tekstil
Videoyu oynat

Misyonumuz

Misyonumuz “Önce Insan” vizyonu doğrultusunda, üst giyim üretim ilkesine odaklanan, Türkiye ‘de en iyi ihracat yapan şirket olmaktır.

Çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza olan tedarikçilerimiz ve faaliyet gösterdiğimiz müşterilerimize büyümek ve üretmek için yatırımlar yapmayı amaçlıyoruz. Ve Yaptığımız her şçin içinde dürüstlük, adalet ve bütünlük arıyoruz.

Çalışma hayatını düzenlemek, çalışma barışını sağlamak, iş saglıgı ve güvenliğini geliştiren tedbirler almak, toplumun tüm kesimlerinin sosyal güvenliğini sağlayacak ve istihdamı artıracak şartları geliştirmek, işçilerinin çalışma hayati ve sosyal güvenlikle ilgili hak ve menfaatlerini korumak ve bunları sürekli kılmaktır.

Vizyonumuz

Fella Tekstil’in sorumluluğu , bugünden daha iyi bir yarın oluşturmak için, faaliyet gösterdiğimiz her noktada çevresel, sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamaktir.”

Çalışabilecek tüm insanların kurallara uygun ve barış içinde çalışabildiği, çalışma yaşamı sağlandığı bir ortam oluşturmaktır.

Bu doğrultuda çevreyi korumaya ve topluma fayda sağlayan faaliyetler yoluyla gerçekten sürdürülebilir bir şirket haline getirmek vizyonumuzun temel çatısını oluşturmaktadır.

Fella Tekstil Ekibi
Fella Tekstil

İletişim

Haramidere Beysan Sanayi Sitesi
Fuar Cad. No.17 

Beylikduzu, İstanbul,
Turkiye .
T. +90 (212) 876 8090
F. +90 (212) 876 8099
Office 1
Yakuplu Mahallesi, Fuar Caddesi, Numara: 17
Beylikdüzü, İstanbul, Türkiye.
Office 1
Yakuplu Mahallesi, Fuar Caddesi, Numara: 17
Beylikdüzü, İstanbul, Türkiye.
Translate »