Fella Tekstil.

Kurumsal

Videoyu oynat

Fella Tekstil

Fella Tekstil, kurulmuş olduğu 1997 yılından itibaren deneyimli ekibi ve uzman kadrosu ile İstanbul / Türkiye de ki en iyi ve en güvenilir örme hazır giyim üreticilerinden biridir. Birinci ilkesi müşteri memnuniyeti olup, kaliteden ödün vermeden pazardaki rekabeti korumaktır. Fella bünyesinde, İhracat, Satınalma, Tasarım, Pazarlama ve İmalat konusunda en deneyimli ekibi ile öne plana çıkmaktadır. Takım desteği ile desteklenen güçlü ve iyi bilgilendirilmiş bir şirket olarak kabul edilmiştir. Tekstil sektöründe 1997 yılından bu yana tecrübemiz, bize müşteri özellikleri, artı kalite güvencesi ile müşterilerine doğru belgeleri ve ürünleri zamanında teslim konusunda uluslararası standartlarda uygun çalışma potansiyeli oluşturmaktadır. Müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını daha kısa sürede doğru gerçekleştirilmesi temel prensip olarak ön plana çıkmaktadır.

Kurumsal

Firmamızın aylık kapasitesi, ürüne bağlı olarak 150.000 ila 200.000 adet arasında değişmektedir. Fella bünyesinde, 195 farklı örme makinesi barındıran aylık kapasitesi 30-35 ton olan jakarlı, jakarsız, likralı, likrasız, ringel ve daha birçok kalite üreten iki boyahaneye sahiptir.

Fellatekstil

Tekstil, insanlara tekstil değer zincirinde sürdürülebilir uygulamaları hızlandırmaları için ilham verir ve donatır. Küresel tekstil endüstrisinin zararlı etkilerini en aza indirmeye ve olumlu etkilerini en üst düzeye çıkarmaya odaklanıyoruz.

Fella Tekstil Ekibi

İletişim

Haramidere Beysan Sanayi Sitesi
Fuar Cad. No.17 

Beylikduzu, İstanbul,
Turkiye .
T. +90 (212) 876 8090
F. +90 (212) 876 8099
Office 1
Yakuplu Mahallesi, Fuar Caddesi, Numara: 17
Beylikdüzü, İstanbul, Türkiye.
Office 1
Yakuplu Mahallesi, Fuar Caddesi, Numara: 17
Beylikdüzü, İstanbul, Türkiye.